POLYNESIA WELLNESS RITUAL
POLYNESIA WELLNESS RITUAL

Podróż do krainy rajskiej szczęśliwości, błękitu laguny, zieleni kokosowych palm, kołysanych tropikalnym wiatrem, z upojnym zapachem kwiatów Tiare w kobiecych włosach. Polinezyjska ceremonia wellness to przewodnik po krainie rozkoszy i przyjemności, wolnej od stresu i niepokoju, która przywraca radość i piękno życia.

250 zł
Czas trwania: 120 min.
RELAXING ODYSSEY SUBLIME

Relaksująca ceremonia well – being z efektem odmłodzenia i pojędrnienia skóry całego ciała. Relaks i odprężenie podczas rozluźniającego masażu RELAXING ODYSSEY MASSAGE przenosi w świat morskich żywiołów piękna. Wyborne tekstury peelingu, wosku i olejku do masażu przeplatają wyrafinowane zapachy i kolory błękitnych lagun i perłowych raf koralowych. Zabieg wellness wspomagający program ujędrniania ciała.

220 zł
Czas trwania: 120 min.
OCZYSZCZANIE PLECÓW
Oczyszczanie manualne pleców.
150 zł
Czas trwania: 90 min.
PEELING CAŁEGO CIAŁA
60 zł
Czas trwania: 30 min.
MEZOTERAPIA IGŁOWA - RESTRUCTURE SKIN

Zabieg silnie ujędrniający i poprawiający gęstość skóry, stymulujący produkcję kolagenu fibrotycznego, nadającego skórze efekt liftingu. Odbudowuje skórę na poziomie biologicznym. Zawiera dodatek aminokwasów odżywiających skórę i wspomagających tworzenie nowych włókien kolagenowych. Przyspiesza odnowę komórkową i procesy regeneracyjne skóry.

WYBRANA PARTIA CIAŁA (uda przód / uda tył / ramiona / pośladki / brzuch)od 400 zł
Czas trwania: 60 min.
WYBRANA PARTIA CIAŁA (uda przód / uda tył / ramiona / pośladki / brzuch) - seria 5 zabiegów1850 zł
ZNIECZULENIE DO ZABIEGU50 zł
FAT NORMALIZE

Rewolucyjny zabieg niszczący adipocyty – komórki tłuszczowe, o działaniu liposukcji bez ingerencji chirurgicznej. Po tygodniu od zabiegu następuje redukcja objętości tkanki tłuszczowej w danym miejscu ciała. Pomaga pozbyć się problemu miejscowego odkładania się tkanki tłuszczowej np. na ramionach, brzuchu, wnętrzu ud, nad kolanami itd.

CIAŁOod 180 zł
czas trwania: 60 min.
SKIN PEN - MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA

Wprowadzanie w głąb skóry substancji aktywnych, poprzez tworzenie w skórze mikrokanalików, przez które substancje mogą skuteczniej i szybciej wnikać. Powodowanie mikrouszkodzeń stymuluje skórę do regeneracji, aktywuje czynniki wzrostu i produkcję nowych włókien kolagenowych, co ma swoje zastosowanie w terapii blizn, rozstępów oraz zmarszczek. Zabieg z wykorzystaniem profesjonalnych koncentratów, dobranych w zależności od problemu skóry.


ROZSTĘPYod 200 zł
czas trwania: 60 min.
BLIZNAod 150 zł
czas trwania: 60 min.
WYBRANA PARTIA CIAŁA (zabieg ujędrniający)od 250 zł
czas trwania: 60 min.
DŁONIE130 zł
czas trwania: 30 min.

Godziny otwarcia:


Pn - Pt:     8:00 - 20:00
Sobota:     9:00 - 17:00
Niedziela:     NIECZYNNE

Zarezerwuj termin:

Nowa strona 3